Şeytan resimleri

Şeytan resimleri var mı, şeytan neye benzer, şeytanın fotoğrafları gerçekte varmı:  Öncelikle Şeytan, islam inancına ve diğer bir çok dini inanca göre cennetten kovulan ve Allah tarafından lanetlenmiş bir varlık olarak kabul edilmektedir. İnsanın ezeli ve ebedi düşmanı olan şeytanın bir çok özelliği anlatılmakta ancak insan hep merak etmiştir, şeytan neye benzer, nasıl bir varlıktır, şeytanın resmi var mı, gerçek şeytan nasıl bir şeydir gibi onlarca sorunun cevabını aramakta, peki gerçek şeytan resmi var mı, bu sorunun yanıtı malesef hayır, gerçek şeytan resmi diye bir şey yoktur, çünkü şeytan dini inançlara göre insanlara görünmez sadece vesvese verir ve insanları yoldan çıkarır bu yüzden şeytanın resmi gerçekte yoktur ve neye benzediği tam olarak bilinmemektedir.

Bazı hadis kaynaklarına göre şeytanın özellikleri anlatılmıştır ancak yine de şeytanı gören bulunmamaktadır, dolayısıyle de şeytanın resmi yoktur. Şeytana ait resimlerin gerçekte olmadığını söylemiştik, ama şeytanı tasvir eden milyonlarca resim bulunmaktadır, en çok tarif edilen şekli ile şeytan resimlerini sizler için araştırdık, işte şeytan resimleri.

Bir emekli müftü, bir grup arkadaşın eğlendikten sonra çektirdiği fotoğrafta sonradan fark edilen görüntünün şeytan olabileceğini öne sürdü, ne kadar doğruluk payı var bilinmez ancak biz yine de paylaşalım. İddia edilen görüntüler aşağıdadır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.