Facebook Kaydol Facebook giriş yapamıyorum ve hesap dondurma

Bu yazımızda, Facebook’a kaydolmak için yapmanız gerekenleri anlatacağız, internette en çok aratılan bu işlem oldukça basittir, bir çok kullanıcı, facebook giriş yapamıyorum, hesap silme işlemi nasıl yapılır, facebook hesabı aç, giriş yap kaydol, gibi kelimeler kullanarak arama yapıyor, internet aleminde en çok aratılan ve merak edilen bu konuya değinmek istiyoruz, işte detaylar.

Facebook hesabı açmak için hiç bilmeyen birine anlatır gibi anlatacağız, öncelikle bir mail adresine sahip olmanız gerekiyor, bu mail adresi size internet ortamında sürekli lazım olacak ve sürekli kullanabileceğiniz bir mail adresi olması önemli çünkü sürekli buraya bildirimler alacaksınız, mail adresiniz yok ise hemen bir tane oluşturmanız gerekiyor, zira mail adresiniz yoksa eğer facebook kaydolma işleminiz gerçekleşmez, gmail, homail, yahoo gibi en çok kullanılan mail hesaplarından birini kullanabilirsiniz, şimdi mail adresinizi aldığınızı sayarak devam ediyorum.

Facebook giriş yap, Facebook kaydol, Facebook Üye Ol

Facebook’a kayıt olmak için, facebook.com sitesine giriş yapın ve anasayfada bulunan facebook kaydol butonuna tıklayın, ardından adınız soyadınız, şifre, mail adresiniz ve cinsiyet bilgilerinizi eksiksiz doldurun, kayıt işlemini yaptıktan sonra mail adresinize bir onay maili gelecektir, bu onay mailinde bulunan linke tıklayın, ardından hesap onaylama işleminiz gerçekleşmiş olacak.

Bundan sonra mail adresinizle facebook giriş işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz, işte kaydolmak bu kadar basit, giriş yapmakta bir o kadar zahmetsiz.

Facebook hesap silme / hesap dondurma

Hesap silme işlemi nasıl yapılır, öncelikle facebook hesabınıza giriş yapın ve sağ tarafta bulunan seçeneklerden ayarlar sekmesini bulun genel hesap ayarları sekmesi altında, en altta bulunan hesabı yönet seçeneği altında hesap varisi ayarlarını değiştir ve hesabı dondurma uyarısını göreceksiniz.

Yukarıdaki resme bakın ve bu sekmeye geçin, ardından en altta facebook hesap dondurma sekmesini göreceksiniz, buradan hesabı dondur linkine tıkladıktan sonra, hesabınız dondurulmuş olacak, bir süre sonra dilediğiniz gibi tekrar açabilirsiniz.

Facebook üye olma işleminde sorun yaşıyorsanız eğer lütfen yorum bölümünden bizlere yaşadığınız sorunu yazın, bizlerde siz değerli ziyaretçilerimize elimizden geldiği kadar bilgimiz dahilinde yardımcı olmaya çalışacağız.