MANNA (Ormus) Epifiz bezini aktive eden gizemli madde (İksir)

Manna iksiri, inisiye kişiler tarafından kullanılan ve son derece güçlü etkileri olduğu söylenen olağanüstü bir içecektir ve saf altından imal edilir. Üzerinde yaşadığımız bu dünya gizemlerle dolu, bildiklerimiz, bilmediklerimizin yanında neredeyse bir hiç. İnsanlığın geldiği bu noktada, geçmiş medeniyetlere daha bir basit bakıyor ve ilkel olarak tanımlıyoruz ama geçmiş medeniyetlerin günümüze ulaşan eserleri ve yöntemleri bizleri hala şaşırtmaya devam ediyor.

Geçmişte kullanılan yöntemler günümüzde unutulmuş ya da belirli bazı gruplar tarafından hala kullanılmaya devam ediyor.

Bu gün sizlere manna veya ormus olarak bilinen mono atomik bir altından bahsedeceğim, bu ise geçmiş medeniyetler tarafından kullanılan ve günümüze kadar ulaşan ancak çok az kimsenin bildiği bir madde.

Videonun uzun olduğunun farkındayım ancak konuyu anlatabilmek ve faydalı olmak adına detaylara girmek zorundayım anlayışınız için teşekkür ederim.

Şimdi kendinize bir çay ya da kahve alın arkanıza yaslanın ve bana eşlik edin iyi seyirler.

Manna nedir?

Bir çoğumuz bu ismi ilk defa duymuş olabilir, ancak manna olarak bilinen bu maddenin tarihi çok eskilere dayanıyor.

Antik mısır medeniyetin de manna olarak bilinen bu madde, aslında mono atomik altındır. altından üretilir ve son hali beyaz toz şeklindedir.

Literatürde ormus olarak geçer ancak ormus içerisin de,  radyum, altın, gümüş, platin magnezyum oksit bulunan bir çeşit kokteyldir. Manna ise saf altından üretilir.

Antik çağlardan bu yana büyük bir gizlilik içerisinde üretilen bu madde, sadece üst düzey soylular tarafından kullanılırdı, firavunlar ve firavun ailesi bu maddeyi daha güçlü olmak için ve farklı nedenlerden dolayı kullanırdı.

Şimdi gelin mannayı biraz daha yakından inceleyelim.

Vücudumuzdaki gizemli organ epifiz bezi nedir DMT (Ruh molekülü) hakkında detaylı bilgi

One Response

  1. F.İlknur Beyan